ניהול דירות 
אנו מספקים שירותי ניהול גם לבעלי דירה בודדת, ולא רק לבעלי נכסים בהיקפים גדולים. שירות ניהול הדירה כולל גם מציאת דייר חדש בתום תקופת חוזה השכירות הנוכחי, חתימת חוזה שכירות מולו, טיפול בערבויות הנדרשות, דיווח והעברת החשבונות על שם הדייר ברשויות השונות, וכיו"ב.

התשלום עבור שירות ניהול הדירות הינו אחוז לא גבוה מן ההכנסה השוטפת. במקרים רבים הכנסת הבעלים נטו גדלה (למרות דמי הניהול), בשל הגדלת היעילות: עלות תיקונים זולה יותר, מציאת שוכרים תוך זמן קצר יותר, מיקסום ההכנסות מהנכס ופינוי זמן הבעלים.


שאלות ותשובות

שאלה: האם חברת הניהול תתאמץ כמוני למצוא שוכרים ולהבטיח תפוסה גבוהה במשך כל ימות השנה?

תשובה:  דמי הניהול שאנו גובים הם אחוז מסויים משכר הדירה. כך, במידה שהנכס אינו מושכר, לא תשלמו דמי ניהול, ותוכלו להיות בטוחים שחברת הניהול מחוייבת להשיג לכם תשואה מקסימאלית.

שאלה: האם אתם גובים דמי תיווך מהדיירים?

תשובה: לא, אנו לא מתווכים בין הדיירים לבין בעל הנכס, אלא נאמנים של בעל הנכס. התשלום היחיד שאנו גובים הוא דמי ניהול מבעלי הנכס. זו גם הסיבה שבכל ויכוח או עימות עם הדייר, אנו מייצגים נאמנה את האינטרס של בעל הנכס, שהוא גם האינטרס שלנו.

 שאלה: כיצד אוכל לוודא שכל התיקונים שנעשים בנכס אכן דרושים, ולא מבוצעים תיקונים מיותרים ובזבזניים? 

תשובה: אנו מבצעים רק תיקונים הכרחיים. בעת קבלת תלונה מהשוכר על תקלה, אנו בודקים שאכן מדובר בתיקון הדורש איש מקצוע, ורק אז נשלח איש תחזוקה. אנשי התחזוקה הינם קבלנים עצמאיים, ואין לנו כל חלק ברווחיהם. כל בעל מקצוע מוסר חשבונית בגין התשלום שמשולם לו.
במידה שעולה צורך בתיקון מהותי יותר, שעשוי להגדיל את התשואה, כגון: שיפוץ, התקנת מיזוג אויר וכדו' - אנו בוחנים את כדאיות ההשקעה יחד עם בעל הנכס. בסופו של דבר, ההחלטה הינה של בעל הנכס.

 שאלה: מיהם אנשי המקצוע העובדים אתכם?

תשובה: אנשי המקצוע אינם "מועסקים" על ידינו, אלא קבלנים עצמאיים.בשל היקף העבודה הגדול, הם עובדים איתנו במחירים נמוכים במיוחד, שאינם ניתנים ללקוחות פרטיים. אנו מקפידים הקפדה יתירה על עבודה מקצועית ובחומרים טובים, תוך שמירה על רמת מחירים נמוכה.

 שאלה: האם אקבל סיוע ברישום ההכנסות וההוצאות מנכסי, לקראת הדו"ח השנתי למס הכנסה?

תשובה: בדו"ח התקופתי,אותו מקבל מאיתנו בעל הנכס, מפורטות ההוצאות וההכנסות מהנכס בתקופה המדווחת.

 שאלה: מה מידת המעורבות שלי כבעל נכס, בניהול הנכס לאחר מסירתו לניהול?

תשובה: אנו שומרים על קשר רציף עם בעל הנכס: קובעים יחד מהו הסכום המינימאלי להוצאות, אשר מעבר אליו נדרש אישורו מראש. כמו כן, לפני כל השכרת דירה לדייר חדש, נדרשת הסכמת הבעלים. בעל הנכס מקבל דו"ח תקופתי מפורט. אנו קשובים לכל הערה ונשמח לתת כל הסבר.

 

דף הבית